NONSTOP 723 123 100

O nás

Stěhování levně Praha

Jsme firma založena v roce 2011 a jsme ryze česká, naše působení není jen a pouze Pražské, ale po celé ČR i Evropě. Kvalitní služby stěhování, montáže nábytku a mnoho jiného poskytujeme. Jsme časově flexibilní, stojí za námi velké zkušenosti z již více jak tisíce zakázek, tým odborníku vám nabízí kvalitní služby. Vždy se snažíme o individuální přístup a hlavně o spolehlivost.

Naše vize a cíle

Česká republika je velké místo, přesto naší vizí je být spolehlivý a cenově dostupní a stát se jedničkou nejen po ČR, ale expandovat i do Evropy. Žádný klient ani zakázka není pro nás malá, profesionální přístup, na kterém stavíme a stavět dále chceme, dále také chceme zlepšovat vybavenost, inovovat a zdokonalovat naše postupy, chceme spolupracovat s ověřenými partnery.

Být dlouhodobě stabilní špičkou v České a Slovenské republice. Rozrůstat se i za hranice domácích trhů. K tomu nám pomohou i získané zkušenosti z mnoha stěhování, montáží, demontáží a z jiných našich služeb.

Stále zdokonalovat strategii a metodu stěhování inovovat postupy a vylepšovat technologickou vybavenost a využívat moderní technologie ke zkvalitnění postupů a přístupů.

Mít ve svém týmu loajální zaměstnance, které chceme rozvíjet a odměňovat v návaznosti na jejich individuální schopnosti a hlavně výkon.

 

Náš tým

Naši lidé jsou zkušení a proškolení, stále se snažíme zdokonalovat náš personál, poskytujeme jim nejmodernější technologické vybavení, aby dosáhli maximální výkonnosti a zároveň, aby dosáhli i vyšší bezpečnosti a spolehlivosti.

Pojištění

Naše firma je pojištěna u společnosti ČPP a.s na částku o výši 2 000 000 Kč.

  • Pojištění odpovědnosti dopravce
  • Pojištění odpovědnosti za věci převzaté

 

Orientační ceník

Kanceláře od 1500 Kč
Byty od 1500 Kč

kompletní ceník

Pár rad a Typů jak vám pomoci

Před stěhováním kanceláře si rozvrhněte kam se umístí vybavení a nábytek v nových prostorách.

Také si sepište seznam, co se bude stěhovat a co se zanechá na místě pro snadnější stěhování.
Zavolejte na naši firmu a objednejte si zdarma technika na prohlídku, taktéž můžete telefonicky si nechat udělat předběžnou kalkulaci