NONSTOP 723 123 100

Stěhování těžkých břemen

Naše firma Stěhování levně Praha s velkými zkušenostmi stěhování těžkých břemen, vám vždy nabídne spolehlivé služby s velkými zkušenostmi ve stěhování kotlů, trezorů, pián, klavírů, klimatizací, soch a dalších těžkých a objemných předmětů.
Před každým stěhováním vám nabízíme prohlídku našim technikem, který určí způsob stěhování. Rádi vám zapůjčíme i balící a obalový materiál a zapůjčíme rovněž přepravky a krabice.

  • Chcete vaše těžká břemena přesunout včas, dobře, bezpečně a za příznivou cenu?
  • Pak jsme vaší jasnou volbou v oblasti stěhování těžkých břemen, nemusíte se ani o nic starat vše proběhne tak jak má, čistě, spolehlivě, rychle.
  • Před stěhováním je nutné vypnout veškerou elektrotechniku, rozložit nábytek a vše pečlivě uschovat v bezpečných obalech a zaevidovat. Jen tak bude váš podnik moci pokračovat ihned po přestěhování.
  • Jsme zvyklí na stěhování pián, strojů, trezorů, klavírů a jiných těžkých břemen.
  • Přání zákazníka je pro nás vždy na prvním místě.
  • Budeme se snažit vyjít vstříc všem vašim požadavkům a přáním na míru.

 

Co doporučujeme udělat před stěhováním těžkého břemene:

Velmi nám pomůže znát váhu těžkého břemena + rozměry.
Také nám pomůže když budete informovat pracovníky na různá úskalí co je mohou potkat, např. točité schodiště, klenba, úzké schody do sklepa, nízký strop atd.
Pro zjištění ceny stěhování těžkého břemena neváhejte kontaktovat náš ochotný personál pomocí jednoduchého formuláře či telefonicky. Určitě nejdříve objednejte bezplatnou prohlídku technikem. Na místě nakládky a vykládky musí být zajištěn dostatečný prostor pro nákladní vozidla.

Orientační ceník

Kanceláře od 1500 Kč
Byty od 1500 Kč

kompletní ceník

Pár rad a Typů jak vám pomoci

Před stěhováním kanceláře si rozvrhněte kam se umístí vybavení a nábytek v nových prostorách.

Také si sepište seznam, co se bude stěhovat a co se zanechá na místě pro snadnější stěhování.
Zavolejte na naši firmu a objednejte si zdarma technika na prohlídku, taktéž můžete telefonicky si nechat udělat předběžnou kalkulaci