NONSTOP 723 123 100

Stěhování kanceláří

Chystáte se stěhovat vaše kanceláře, provozní prostory či úložné prostory a bojíte se dodatečných problémů? Firma Stěhování levně Praha vám navrhuje výjimečnou a důvěryhodnou pomoc co se týče stěhování podniků. A to vše díky mnohaletým zkušenostem s přesuny firem všech velikostí. Nezávazná prohlídka technikem zdarma ještě před stěhováním je samozřejmostí. Rovněž nabízíme obalové materiály, které obstaráme nebo zapůjčíme včetně přepravek a krabic. Přestěhujeme vaši firmu, aniž bychom narušili její chod, nevynaložíte žádné mimořádné náklady a velmi rychle budete moci pokračovat v činnosti na novém pracovišti. V případě potřeby vám můžeme nabídnout další stěhovací vozy v rámci jednoho termínu, dodatečné pracovníky, lze se stěhovat po částech, dokonce i během chodu vaší firmy, překážkou není ani noc. Nabízíme kompletní služby v oblasti stěhování a přesunů jako je balení věcí, odvoz nepotřebných předmětů a nábytku do sběrného dvora, vyklízení místností, stěhování archivů, sbírek, trezorů a dalších nestandardních břemen apod.

  • Chcete váš podnik či provozovnu přesunout včas, dobře, bezpečně a za příznivou cenu?
  • Nechcete se o to moc starat a na vše důkladně dohlížet?
  • Pak jsme vaší jasnou volbou v oblasti stěhování firem.
  • Před stěhováním je nutné vypnout veškerou elektrotechniku, rozložit nábytek a vše pečlivě uschovat v bezpečných obalech a zaevidovat. Jen tak bude váš podnik moci pokračovat ihned po přestěhování.
  • Jsme zvyklí stěhovat podniky a provozy všech velikostí.
  • Přání zákazníka je pro nás vždy na prvním místě.
  • Budeme se snažit vyjít vstříc všem vašim požadavkům na míru vaší firmě.

Před stěhováním prosím proveďte tato předběžná opatření:

Vytvořte seznam věcí, které budou přestěhovány. Jen tak přesně odhadneme finanční a časové náklady na stěhování. Pomocí jednoduchého formuláře či telefonicky, vám náš ochotný personál sdělí cenové relace. Nepodceňujte prostudování našich rad a tipů, jak se nejlépe připravit na stěhování. Určitě nejdříve objednejte bezplatnou prohlídku technikem. Na místě nakládky a vykládky musí být zajištěn dostatečný prostor pro nákladní vozidla.

Orientační ceník

Kanceláře od 1500 Kč
Byty od 1500 Kč

kompletní ceník

Pár rad a Typů jak vám pomoci

Před stěhováním kanceláře si rozvrhněte kam se umístí vybavení a nábytek v nových prostorách.

Také si sepište seznam, co se bude stěhovat a co se zanechá na místě pro snadnější stěhování.
Zavolejte na naši firmu a objednejte si zdarma technika na prohlídku, taktéž můžete telefonicky si nechat udělat předběžnou kalkulaci