NONSTOP 723 123 100

Půjčovna dodávek Praha nabízí své profesionální služby v oblasti pronájmu vozidel

Mnohdy se vyskytne situace, kdy je zapotřebí větší auto, nejlépe dodávka. Je to například v případě, když je nutná přeprava stavebního materiálu nebo také větší počet osob z bodu A do bodu B, nebo i tehdy, chce – li člověk vyrazit na dovolenou. Nemusí si každý hned dodávku kupovat, postačí, když si ji jen zapůjčí. Pronájem takové dodávky je dnes velmi aktuální a je v mnohých případech výborným řešením pro všechny. Co s toho plyne? Že se všem v jistém směru taková dodávka nejen hodí, ale pronájem má i pozitivní stránky.

 

Půjčovna dodávek Praha

Naše půjčovna dodávek má, co nabídnout.

Co vše je potřeba k pronájmu dodávky

Samozřejmostí je v takovém případě řidičský průkaz, bez něj to určitě nepůjde. Mnohé autopůjčovny ovšem požadují věk řidiče vyšší než 23 let vzhledem k tomu, že mladší řidiči nemají tolik praktických zkušeností s řízením vozidla. Dále bude potřeba i občanský průkaz a vratná záloha.

Jak vybrat správný tip dodávky je také důležité

Určitě je nutné vědět, na co bude dodávka použita. Je hloupost si zapůjčit dodávku osobní jen proto, že má dobrou výbavu a přitom je potřeba přeprava nábytku nebo stavebního materiálu. Užitkové dodávky jsou nejvíce využívanými vozy, které jsou určeny pro přepravu nákladu nejrůznější povahy, na přepravu materiálu, zboží nebo jen proto, že je v plánu víkendové stěhování. Tyto dodávky se vyskytují na trhu jako plachtové, skříňové, ale i chladící vozy. Dále pak je možné si zapůjčit vozy osobní, které mají až devět míst a k tomu velký zavazadlový prostor. V takové případě je pronájem vhodný pro ty, kdo potřebují připravit svou rodinu na dovolenou nebo také pro malé a střední podniky, kteří potřebují připravit své zaměstnance na veletrh či na firemní školení. O vhodném typy dodávky poradí zaměstnanci půjčovny. Poradí i půjčovna dodávek Praha.

Posledním tipem dodávky jsou dodávky obytné, které jsou velmi oblíbené zejména u cestovatelů západní Evropy, ale postupně se jejich oblíbenost dostala i sem. Obytné dodávky mají to, co by měl mít každý dobrý penzion, tedy lůžko, kuchyň a sociální zařízení.

Spolehlivá autopůjčovna, například půjčovna dodávek Praha

Trh dnes nabízí mnoho možností, které nabízejí optimální řešení pro každého. Není třeba dodávku kupovat zbrusu novou. Jednak je to velká finanční investice a s každým kilometrem se vozidlo stává ojeté. Pronájem dodávky se dá ušetřit spoustu starostí a financí. Autopůjčovny jsou dnes skoro v každém regionu, takže vybrat si spolehlivou autopůjčovnu nebude složité. Vozový park autopůjčovny by měl odpovídat nejen ceně, ale měl by splňovat především bezpečnostní předpisy a všechny požadavky klienta. Vozy jsou pravidelně servisovány a mají vybavení, které je k bezpečné jízdě potřeba. Volba autopůjčovny je čistě na každém klientovi ale může si vybrat i podle doporučení nebo podle referencí, které má každá firma na webových stránkách. Zde své postřehy píší klienti, kteří využili těchto služeb již dříve. Hlavním heslem každé firmy by mělo být krédo: spokojený zákazník, který se rád vrací. A také půjčovna dodávek Praha má jistě co nabídnout.

Jaké služby nabízejí autopůjčovny a půjčovna dodávek Praha

Je to především krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem. V případě, že má zákazník v plánu jen zapůjčit si vozidlo na pár dní, třeba proto, že se hodlá o víkendu stěhovat, určitě mu přijde vhod krátkodobý pronájem. Ten je sjednáván na dobu až 30 dní. Pokud ale někdo již dopředu ví, že pronájem dodávky nebude stačit jen na těch 30 dní, je tu dlouhodobý pronájem. Ten se sjednává na dobu až 60 měsíců. Jde o operativní leasing a zákazník zde platí měsíčně stanovenou částku, která musí být zahrnuta ve smlouvě o pronájmu.

 

 

 

 

 

 

Orientační ceník

Kanceláře od 1500 Kč
Byty od 1500 Kč

kompletní ceník

Pár rad a Typů jak vám pomoci

Před stěhováním kanceláře si rozvrhněte kam se umístí vybavení a nábytek v nových prostorách.

Také si sepište seznam, co se bude stěhovat a co se zanechá na místě pro snadnější stěhování.
Zavolejte na naši firmu a objednejte si zdarma technika na prohlídku, taktéž můžete telefonicky si nechat udělat předběžnou kalkulaci