NONSTOP 723 123 100

Plot není jen ozdoba našeho domu,  své o tom ví i společnost HK-ploty oplocení Brno

Stavíme – li dům, jistě k němu nesmí chybět také plot, který je ke každému domu doslova přisouzen. Ovšem jeho funkce není jenom okrasná, ale především ochranná. Plot nám ohraničuje pozemek, chrání náš majetek a nás samotné. Například kovové oplocení firmy HK-ploty oplocení Brno, představuje odolnou a robustní konstrukci, dokonale zvládající ochrannou funkci. Ovšem mezi všemi druhy oplocení jsou také ty, které spíše zdobí dům. Především stojí za to věnovat svou pozornost kovovému plotu, který je vyroben z vysoce kvalitní nerezové nebo konstrukční oceli.  Takové ploty padají dobře, velmi spolehlivě a vydrží mnoho let. Své profesionální služby nabízí také HK-ploty oplocení Brno.

Kovové ploty od společnosti HK-ploty oplocení Brno

Kovový plot je jeden z těch nejběžnějších a hraje důležitou roli při utváření vzhledu budovy, ale především její bezpečnosti. Na trhu existuje několik možností provedení a typů struktur. Kovové ploty mohou být nejen z hliníku, ale také z nerezi, klasického železa. Dokonce můžeme plot mít i z pozinkovaného plechu nebo pletiva. Kovové ploty jsou vyhledávány zejména pro své vlastnosti. Tento materiál se liší od mnoha jiných svou odolností vůči opotřebení a životností.  Ploty společnosti HK-ploty oplocení Brno , které jsou vyrobeny z kovu, plní svou funkci po mnoho let, aniž by nám způsobovaly velké potíže.

Hliníkové ploty firmy HK-ploty oplocení Brno

Jestliže jsme se rozhodli pro hliníkový plot, jistě víme, že budeme mít plot nejen pro dokonalou ochranu našeho domu, ale také plot, který je v podstatě bezúdržbový, je pevný a stabilní. Velmi ceněná je vlastnost, která znamená dokonalou odolnost proti korozi a vlhkosti.

Hliníkové ploty nejen od společnosti HK-ploty oplocení Brno, ovšem mohou představovat také dokonalý plot, který bude vynikat svým designem. Dnes si můžeme vybrat také plot, jenž bude chloubou majitele a stane se dokonalou dominantou celé stavby.

oplocení Brno

 

Jak už bylo řečeno, kovové ploty mají několik výhod.

  • Odolnost proti rzi
  • Jsou nehořlavé
  • Odolnost proti opotřebení
  • Dokonalá technologie zpracování
  • Snadná instalace materiálu
  • Jsou praktické
  • Mohou se kombinovat i s jinými materiál

Dřevěné ploty

Pokud dáváme ale přednost klasickému dřevěnému plotu, máme vlastně k dispozici materiál, který je ekologický a splývý tedy s přírodou. Dá se z něj vyrobit dokonalý dřevěný plot, který bude jistě slušet každému domu. Vlastnosti dřeva jsou v tomto případě odlišné než u kovových plotů. Zde je potřeba vybrat vhodné dřevo, které dobře odolává vlhkosti, protože venkovní prostředí znamená spoustu slunce, spoustu deště a mrazu. Tady je potřeba dřevěný plot dobře naimpregnovat a ochránit tak dřevo před škůdci a slunečním zářením. Jen tak zachováme dřevěnému plotu vyšší životnost.

Spolehlivá firma

Abychom si byli jistí, že plot bude přesně takový, jaký jsme požadovali, můžeme oslovit odbornou firmu, která se realizací plotů z nejrůznějších materiálů zabývá. Jejich zkušenosti jsou jistě veliké a nabídka služeb rovněž. Ploty tyto firmy realizují ale nejen u soukromých osob a jejich pozemků, ale také u průmyslových objektů, sportovních areálů a podobně.

Orientační ceník

Kanceláře od 1500 Kč
Byty od 1500 Kč

kompletní ceník

Pár rad a Typů jak vám pomoci

Před stěhováním kanceláře si rozvrhněte kam se umístí vybavení a nábytek v nových prostorách.

Také si sepište seznam, co se bude stěhovat a co se zanechá na místě pro snadnější stěhování.
Zavolejte na naši firmu a objednejte si zdarma technika na prohlídku, taktéž můžete telefonicky si nechat udělat předběžnou kalkulaci