NONSTOP 723 123 100

Montované haly Jabor- kvalita za skvělou cenu

Mnoho společností rozšiřuje a potřebuje prostor pro výrobu a skladování svého zboží. Hledají nová místa, která jsou přednostně umístěna v blízkosti dálnic nebo centrálních přístupových komunikací. Pokud jsou vlakové stanice nebo letiště snadno dostupné, významně to zvyšuje hodnotu místa. Ve všech regionech vznikají nové obchodní parky. Tam se usazují společnosti, aby prosazovaly preferovaná rozšíření poboček.

Po nalezení vhodné lokality začíná stavební činnost. Výsledkem jsou moderní sklady a výrobní haly. Společnosti přitom přikládají důležitost rychlé výstavbě výrobních a skladovacích zařízení. Cílem je co nejrychleji dokončit investici a provozovat nový obchod. Dlouhá doba výstavby není žádoucí. Pro splnění požadavků rozšiřujících se firem byly vyvinuty moderní montované haly. Mohou být postaveny během krátké doby. Důležitý je však nejen aspekt úspory času. Moderní prefabrikovaná konstrukce má ještě více výhod.

Krátká doba výstavby a nízké náklady

Moderní prefabrikovaná konstrukce kombinuje různé výhody, což znamená, že se stále více a více firem rozhodlo pro tento postup a upustilo od klasické stavební metody. V závislosti na velikosti lze sklady zřídit během několika dnů. Předtím musí být podklad odpovídajícím způsobem připraven a musí být provedeno nezbytné spojení. Po výstavbě skladu probíhají vnitřní práce. Za optimálních podmínek je celá doba výstavby stavby kratší než měsíc. Společnosti, které se rozhodnou pro systémové haly, mohou za předpokladu příznivých podmínek začít provozovat nový sklad nebo průmyslovou budovu do jednoho měsíce.

Krátká doba výstavby, která je výsledkem montování haly z jednotlivých prvků, také šetří peníze. Tato úspora vyplývá z klasické konstrukce různých předmětů. Na jedné straně jsou personální náklady výrazně nižší. Odborníci potřebují méně času na vybudování haly. Druhým bodem jsou nižší náklady na samotnou halu, montované systémové haly jsou tvořeny jednotlivými prvky. Ty jsou dodávány kamionem a sestavovány na místě. Vzhledem k tomu, že tyto prvky jsou vyráběny ve velkém množství společnostmi, které nabízejí skladové sklady, jsou výrobní náklady nízké. Také pro instalaci střechy se používají okna a dveře jako prefabrikovaná řešení, která jsou namontována na místě a připojena k základu. Tímto způsobem jsou vytvořeny nejmodernější sklady, které také splňují individuální požadavky zákazníků.

Možnost individuálního návrhu haly

Ačkoliv prvky pro sklady montovaných hal jsou prakticky již připraveny předem, zákazník může individuálně definovat, jak má být jeho hala navržena. Klasická obdélníková konstrukce je možná i jako sklad, který je konstruován ve tvaru písmene U. Někdy umístění a struktura nemovitosti vyžaduje čtvercová řešení.

Z hlediska velikosti se může také lišit design skladů. Konstrukce prvku umožňuje plánování malých a velkých hal. Délka a výška jsou voleny zákazníkem podle jeho individuálních potřeb. Jsou zde tedy ploché systémové haly, které se používají v průmyslové výrobě a zemědělství. Pro společnosti, které provozují dalekosáhlou logistiku, jsou velmi účinné sklady na vysoké úrovni. V malém prostoru lze uložit velké množství zboží. Konstrukce prvku také umožňuje tuto konstrukční metodu.

Interiér montované haly může zákazník volit libovolně. Lze integrovat kanceláře, výstavní prostory pro výrobky nebo lobby pro zákazníky a rampy, které slouží jako ložná plocha pro nákladní automobily. Okna a dveře je možné uspořádat individuálně. Hala tak může být velmi různorodá. Slouží jako čistý sklad, kdy se kancelářský komplex nachází na jiném místě. Menší společnosti chtějí kombinovat umístění, dílny, výrobu a kanceláře na jednom místě, aby ušetřily náklady. Moderní hala spojuje všechny prvky na požádání tak, aby výrobce mohl vytvořit individuální stavbu, která je přizpůsobena potřebám a struktuře společnosti.

skladovací plachtová hala

Orientační ceník

Kanceláře od 1500 Kč
Byty od 1500 Kč

kompletní ceník

Pár rad a Typů jak vám pomoci

Před stěhováním kanceláře si rozvrhněte kam se umístí vybavení a nábytek v nových prostorách.

Také si sepište seznam, co se bude stěhovat a co se zanechá na místě pro snadnější stěhování.
Zavolejte na naši firmu a objednejte si zdarma technika na prohlídku, taktéž můžete telefonicky si nechat udělat předběžnou kalkulaci