NONSTOP 723 123 100

Hurá na dovolenou se zapůjčenou dodávkou bez zbytečného omezování

Doba dovolených je tu a tak je na čase udělat si nějaký plán, nějaký harmonogram kam vyrazit. Pokud zrovna neholdujete placatění u moře a chcete být nezávislý na čase nebo na ostatních, je výbornou volbou malá dodávka na dovolenou. Dodávka s více místy, která vás odveze kam budete chtít je ideální když necestujete sami, ale třeba s rodinou nebo přáteli. Pokud takový vůz nevlastníte, není nic jednoduššího, než si ho půjčit.

PŮJČOVNA DODÁVEK

Výhody zapůjčené dodávky s více místy

Určité výhody zapůjčení takovéto dodávky na dovolenou tato možnost má. V první řadě je to časová úspora. Nemusíte být závislý na spojení a odvoz si dokážete zajistit v pohodě sami. Můžete se podívat tam, kam chcete a nemusíte se obávat, že vám ujede autobus nebo že se nestihnete podívat na všechny památky jihočeského kraje.

Zapůjčení dodávky pro více osob je tak ideální na dovolenou pro vícečetnou skupinu nebo rodinu s menšími dětmi. Jde o určitý druh pohodlí. Děti se vyspí, dospělí odpočinou a v případě nepříznivého počasí se všichni mají kde schovat. Úspora cestovních nákladů je zde určitě na místě a v neposlední řadě musíme zmínit i možnost střídání řidičů v případě, že cestujete na dlouhou trasu.

Domácí mazlíčci na cestách

Nesmíte opomenout i domácí mazlíčky, kteří jsou také členové rodiny a na dovolenou cestují s vámi. Je úplně jedno, zda máte dvě perské kočky nebo bernardýna. Na dovolenou v zapůjčeném karavanu je místo pro každého a všichni budou spokojeni. Samozřejmě se malinko musí na velikost a početnost rodiny přihlédnout, ale půjčovny obytných karavanů jsou na tyto případy připraveny.

Kdykoliv si můžete udělat přestávku, která přijde všem zúčastněným určitě vhod. A navíc všichni včetně domácích mazlíčku strávíte noc v jednom prostředí a nevznikne tak u zvířat nejistota a strach z neznáma.

Aktivní prarodiče

Mnoho cestovatelů, kteří si rádi zpestří dovolenou například okružní jízdou po republice nebo se vydají na cestu napříč Evropou, rádi vezmou na výlet i své starší rodiče. Ti, jak všichni víme, neradi cestují v namačkaných hromadných prostředcích a s ohledem na jejich věk jim rádi dopřejeme komfort a pohodlí v podobě cestování v zapůjčené obytném dodávce.

Dokonale vybavené obytné karavany či dodávky pro více osob spolehlivě splní účel a na cestách si tak všichni mohou odpočinout, připravit kávu nebo i použít sociální zařízení.

Vzhůru na cesty

Pokud stále ještě váháte, zda takováto jízda a tento druh dovolené je pro vás to nejlepší řešení, je právě nejvyšší čas si to vyzkoušet. Na trhu je spousta firem, které zapůjčení obytného karavanu nebo obytné dodávky pro více cestovatelů nabízejí a na vás teď je, aby jste mezi nimi našli tu pravou. Takže příjemnou dovolenou.

Orientační ceník

Kanceláře od 1500 Kč
Byty od 1500 Kč

kompletní ceník

Pár rad a Typů jak vám pomoci

Před stěhováním kanceláře si rozvrhněte kam se umístí vybavení a nábytek v nových prostorách.

Také si sepište seznam, co se bude stěhovat a co se zanechá na místě pro snadnější stěhování.
Zavolejte na naši firmu a objednejte si zdarma technika na prohlídku, taktéž můžete telefonicky si nechat udělat předběžnou kalkulaci