NONSTOP 723 123 100

Vymalovat byt není vůbec těžké – malířství Praha

Malování stěn našeho bytu přináší s sebou mnoho otazníků, které je třeba zodpovědět hned na začátku zahájení prací. Malování celkově může být dokonce i zajímavá práce, kde si můžeme dovolit i experimentovat, ale musíme si uvědomit, že ne všechny odstíny barev se hodí do našeho interiéru. Při rozhodování o tom, jakou barvou vymalovat stěny v různých místnostech domu nebo bytu, je třeba zvážit několik pravidel. Na základě dostupných doporučení nám pak každá taková barva umožní získat atraktivní a harmonickou místnost, malířství Praha.

Můžeme se řídit i těmito pravidly – malířství Praha

V místnosti s okny, které jsou na severní straně, je obvykle nedostatek světla a tepla. Proto by měla být barva obývacího pokoje v tomto případě teplá a pohodlná. Obvykle se jedná o béžovou, tlumené zelené odstíny v kombinaci s přírodním dřevem, čokoládovou barvu v kombinaci s terakotou a žluté tóny. Naopak místnost s okny na jih může působit tepleji a tak jsou vhodné chladnější tóny, jako je modrá, šedá, bílá a tyrkysová. Ale tyto tóny se mnohým nezdají tak útulné, proto se často mění na neutrální barvy, patří sem zejména šedá, mléčná, bílá a jejich kombinace.

V případě místnosti na severozápad a severovýchod se mohou barvy lišit. Vhodné jsou teplejší odstíny, které místnost zahřívají, osvětlují a jsou zde vlastně možné všechny kombinace.

malířství praha

Druhy barev – malířství Praha

Na trhu dnes můžeme najít několik druhů barev, které jsou vhodné do interiéru. Za zmínku stojí barva na vodní bázi. Složení takových barev na vodní bázi plně odpovídá uvedeným požadavkům. Rychle schnou, nepoškozují zdraví, nevydávají štiplavý zápach. Patří sem vodní emulze, kde základem je polyvinylacetát. Nanáší se snadno, stačí dvě vrstvy k získání rovnoměrné barvy. A stěna může dýchat.

Silikonové barvy zanechávají určitý film po nanesení, který odolává vlhkosti a časem nemění strukturu. Před aplikací není nutné žádné dokonalé vyrovnání stěny. Na hladkém povrchu se nehromadí prach. Vzhledem ke své odolnosti vůči ultrafialovému záření se často používá jako materiál pro venkovní dekorace. Ale tato ideální volba má také vysokou cenu, malířství Praha.

Akrylová barva se dobře aplikuje, povrch je omyvatelný a propustnost par je průměrná. Je vhodná pro malování stěn v domě a pro zdobení stropu.

Odstíny barev

Teplé odstíny – patří sem žlutá, červená oranžová a jejich odstíny.

Studené odstíny – modrá, zelená, fialová a jejich odstíny

Neutrální – černá, bílá,šedá a jejich odstíny.

Každá z barev má určitý vliv na emoční a duševní stav člověka. Některé tóny mohou způsobit agresivitu a úzkost, zatímco jiné naopak relaxují, uklidňují nebo přispívají ke kreativnímu a pohodovému životu.

Malířská firma . malířství Praha

Jak vymalovat byt nám může poradit profesionální malíř. Můžeme také využít jejich služeb, protože nabídka je opravdu široká. Stačí, když se podíváme například na recenze nebo se můžeme řídit vlastním úsudkem. Profesionální malíři, malířství Praha ,současnosti disponují moderním náčiním, mohou mít například teleskopické tyče, které jsou vhodné pro těžko dostupná místa nebo pro malování stropu. Jejich zkušenosti jsou v mnoha případech neocenitelné.

 

 

 

 

 

 

 

Orientační ceník

Kanceláře od 1500 Kč
Byty od 1500 Kč

kompletní ceník

Pár rad a Typů jak vám pomoci

Před stěhováním kanceláře si rozvrhněte kam se umístí vybavení a nábytek v nových prostorách.

Také si sepište seznam, co se bude stěhovat a co se zanechá na místě pro snadnější stěhování.
Zavolejte na naši firmu a objednejte si zdarma technika na prohlídku, taktéž můžete telefonicky si nechat udělat předběžnou kalkulaci